VYPEČENÉ VÁNOCE kuchařka kniha
Vypečené vánoce kniha

Po velkém úspěchu e-booku VYPEČENÉ VÁNOCE – elektronické kuchařky s vánočními recepty v duchu Low Carb, jsme pro vás připravili kuchařku VYPEČENÉ VÁNOCE v tištěné podobě v pevné vazbě a plnou receptů. 

První Vaše Vánoce s Low Carb stravováním, bez cukrů a nezdravé mouky

52 receptů na celé vánoční svátky

20 receptů VÁNOČNÍHO NECUKROVÍ, 9  DEZERTŮ,  3  POLÉVKY, 8 druhů SVÁTEČNÍCH JÍDEL, 6 receptů na PŘÍLOHY A SALÁTY, 4 druhy PEČIVA a spousta receptů na SILVESTROVSKOU HOSTINU.


KUCHAŘKA VYPEČENÉ VÁNOCE LC

VYPEČENÉ VÁNOCE

Kuchařka VYPEČENÉ VÁNOCE tištěná v pevné vazbě, plná receptů na Vánoční i Silvestrovská jídla, která Vás provede svátečním pečením a vařením, podle zásad Low Carb. 

Knihy jsou v tiskárně a rozesílat je budeme podle pořadí objednávek.

430 Kč

Formáty: Pevná vazba

UKÁZKA RECEPTŮ V KUCHAŘCE

Otázky a odpovědi

Je kuchařka v pevné vazbě?

Ano, kuchařka VYPEČENÉ VÁNOCE je k dispozici v tištěné podobě v pevné vazbě.

Jsou u receptů nutriční informace?

Ne. Recepty jsou sestaveny na základě zásad nízkosacharidového stravování a neobsahují nutriční informace.

Je možno zaslat na Zásilkovnu?

Ano, připravili jsme pro vás i tuto možnost. Při objednávání můžete vybrat možnost dodání ČP BALÍK DO RUKY nebo ZÁSILKOVNA.

Obsahuje kuchařka pouze sváteční recepty?

Ne, kuchařka obsahuje několik receptů pomazánek, salátů, hlavních jídel a desertů, které můžete připravovat po čas celého roku.

Objevila se v kuchařce chyba. Kam ji mohu napsat?

Při přípravě knihy a před samotným tiskem jsme všechny recepty četli stokrát. Ale chyba se může přehlédnout. Do emailu info@lifestylelowcarb.cz napište zjištěnou chybu a číslo stránky a v dalším vydání bude chyba opravena.


NEVÍTE CO UVAŘIT? 

Právě proto jsme pro vás připravili a připravujeme nové kuchařky, které Vám budou stále po ruce v elektronické verzi PDF v počítači, telefonu nebo tabletu. Spousta receptů z čerstvé zeleniny, masa a ovoce, to vše bez škrobů a nezdravého cukru.

Knihy jsou inspirací pro každého, kdo změnil svůj styl života a nebo teprve chce život změnit. Kuchařky jsou koncipovány jako nízkosacharidové stravování – Low Carb a proto je to cesta, jak zhubnout, být zdravý a jíst opravdová jídla.

KUCHAŘKA VYPEČENÉ VÁNOCE

VYPEČENÉ VÁNOCE

52 receptů na celé vánoční svátky v elektronické kuchařce.

20 receptů VÁNOČNÍHO NECUKROVÍ, 9 DEZERTŮ, 3  POLÉVKY, 8 druhů SVÁTEČNÍCH JÍDEL, 6 receptů na PŘÍLOHY A SALÁTY, 4 druhy PEČIVA a spousta receptů na SILVESTROVSKOU HOSTINU.

Formáty: PDF (pro tablety, PC, mobily)

KUCHAŘKA KOUZELNÉ DÝNĚ

KOUZELNÉ DÝNĚ

Elektronická kuchařka dýňových receptů.

 Dýně jsou rok od roku populárnější. Ani v Low Carb nejsme o dýňové lahůdky ochuzeny. Při vaření těchto receptů vám přejeme spoustu krásných, barevných, chutných chvil s vůní podzimu. 

Formáty: PDF (pro tablety, PC, mobily)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno